Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza

Nieszablonowe rozwiązania do wszystkiego rodzaju pomieszczeń. Pomieszczenia w których kąty są ostre lub rozwarte. Zabudowy pod skosami i wszystkie inne nieszablonowe rozwiązania które projektanci umieszczają w projektach budynków. Dzięki naszemu bardzo dużemu doświadczeniu nie są dla nas problemem. Żadne meble modułowe dostępne w sklepach sieciowych nie są w stanie tak dokładnie zabudować przestrzeni aby każdy centymetr pomieszczenia miał swoje przeznaczenie.

Obsługujemy Klientów na miejscu inwestycji.  Przyjeżdżamy do Klienta wykonujemy obmiar i ustalamy szczegóły. Zawsze przy sobie mamy zestaw wzorników materiałów.

Kontakt zaczynamy od wypełnienia formularz kontaktowego lub od telefonu na numer 517110170

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny mebli. Pozwoli to nam na dokładne przygotowanie się do spotkania z klientem. Dzięki tej rozmowie wiemy co klienta interesuje i jakie przykładowe elementy mebli powinniśmy zabrać ze sobą.


Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza
Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza

Miasta w których realizujemy inwestycje  jako kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza to: Katowice, ŚwiętochłowiceRuda Śląska, Mysłowice, Siemianowice, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy,  Zabrze, Gliwice, Chorzów, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska, Sosnowiec,

 

 

Kuchnie na wymiar Dąbrowa Górnicza obsługują dzielnice:

Tucznawa, Łęka, Łęka, Łosień, Ratanice, Gołonug, Korzeniec, Pikło, Pogoria, Sikorka, Staszic, Ujejsce, Marianki, Dziewiąty, Kuźniczka Nowa, Mydlice, Tworzeń, Antoniów, Błędów,Bugaj, Łazy, Okradzionów, Piekło, Łęknice, Reden, Trzebisławice, Strzemieszyce Wielkie, Strzemieszyce Małe, Trzebyczka

Obecnie w Dąbrowie Górniczej jest zarejestrowanych prawie 200 firm produkujących meble. Oczywiście nie tylko tych które produkują meble na wymiar. Ale również firm tapicerskich i handlowych których działalność jest związana z meblarstwem.

Duża części mieszkańców Dąbrowy mieszka w domach jednorodzinnych co daje możliwość powstawania niewielkich przydomowych zakładów oczywiście nie tylko stolarskich.

Duży rozwój przemysłu miasto zawdzięcza powstaniu jednego z największych zakładów metalurgicznych Europy tj. huty Katowice.Spowodowało to znaczny przyrost liczby ludności. A co za tym idzie wzrost zapotrzebowania na dobra użytkowe

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!