Szafy na wymiar

Wolnostojące  szafy na wymiar:

Szafy na wymiar
Szafy na wymiar wolnostojące lakierowana

Szafy na wymiar  które mogą stać w dowolnymi miejscu pomieszczenia. Mogą być pod sufit jak i nad nimi może znajdować się wolna przestrzeń mogą być lakierowane, z płyty jak i z frontem szklanym o dowolnej grafice w środku możemy zastosować dowolny rozkład półek jak i wieszaków możemy zastosować dodatkowe akcesoria np. pantografy, oświetlenia , elektryczne szuflady itd.  Cechą tych szaf jest obróbka ścian bocznych szafy muszą być estetycznie wykończone jak i powinny posiadać ” plecy “.

 

 

 

Szafy w istniejących  wnękach:

Szafy na wymiar
Szafy we wnękach

Szafy wnękowe; które zabudowuje się już w istniejących wnękach. W przypadku tego rodzaju szaf nie występuje konieczność montażu ścian bocznych. Jednak rozwiązanie takie stosowane jest najczęściej w przypadku bardzo wąskich szaf w których szerokość wnęki nie przekracza 50cm. w których “walczymy” o każdy centymetr przestrzeni.

Konstrukcja takiej szafy ogranicza się często tylko do drzwi frontowych osadzonych na listwach prowadzących zamontowanych do podłogi i sufitu oraz zabudowy wewnętrznej

 

 

 

 

Szafy ze szklanymi drzwiami

Szafy na wymiar
Szafy  z drzwiami szklanymi

Szafy  szklane mogą być wolnostojące jak i we wnękach mogą posiadać dowolne wyposażenie ich cechą wyróżniającą są drzwi wykonane ze szkła o dowolnym kolorze jak i dowolnej grafice którą wybierze Klient. Klienci wybierają grafikę z portalu fotolia

Jak również na drzwi szklane można nanieść dowolne zdjęcie jedyny warunek to jego odpowiednia jakość. Jasne szklane szklane szafy doskonale nadają się do ciemnych przedpokoi gdyż je bardzo rozjaśniają.

 

 

 

 

Szafy skośne:na poddaszu lub pod schodami

Szafy na wymiar
Szafy skośne

Szafy skośne doskonale nadają się do zabudowy poddaszy jak i wolnej przestrzeni pod schodami. Mogą być wykonane z płyty lakierowane, szklane z lustrem czy bez. Jedyne ograniczenie jest w zabudowie drzwi. Jeżeli szafa zabudowana pod skosem będzie z drzwiami otwieranymi; to trzeba pamiętać aby drzwi zamontowane przy krawędzi pod sosem nie zostały zaprojektowane w ten sposób że będą się otwierały na ścianę.

 

 

 

 

 

 

Przykładowe zdjęcia z szafami na wymiar