Wyspa kuchenna z kamienia

Wyspa kuchenna z kamienia jak i powierzchnie kamienne mają doskonałe zastosowanie w każdym rodzaju aranżacji wnętrza. Doskonale sprawdzają się w projektach klasycznych i nowoczesnych. Kamień naturalny czy konglomerat kwarcowy to nie tylko piękny i elegancki wygląd ale przede wszystkim doskonałe właściwości użytkowe.

Wyspa kuchenna z kamienia

Wyspa kuchenna z kamienia
Wyspa kuchenna z kamienia

Coraz większą w współczesnych projektach zyskują kamienne wyspy kuchenne. Wyspy możemy spotkać zarówno w bardzo przestronnych apartamentach i domach. Jak również w małych kawalerkach z aneksem kuchennym.

Nowo oddawane mieszkania i domy przez deweloperów najczęściej maja pomieszczenie kuchenne w stylu otwartym. W przypadku takiego rozwiązania wyspa oddziela przestrzeń kuchenna z przestrzenią wypoczynkową. Wyspa to również dodatkowe miejsce z przestrzenią roboczą na blacie. Popularne jest też poszerzenie blatu z standardowych 60cm do 90 wtedy zyskujemy miejsce do siedzenia i spożywania posiłków. A najlepszymi materiałami do jej wykonania są granity, konglomeraty kwarcowe i spieki kwarcowe

Dzięki swoim wspaniałym właściwościom użytkowym i funkcjonalności. Wyspa kuchenna jest polecana przez architektów i projektantów wnętrz.

Granit, konglomerat kwarcowy najlepsze materiały na wyspę.

Nic chyba lepiej nie ozdabia pomieszczenia niż naturalne materiały wykończeniowe. Kamień i konglomeraty zawsze są niepowtarzalne. Każdy slab powstaje w innych warunkach a co za tym idzie rodzaj użylenia, wielkość ziarna i kolor są jedyne w swoim rodzaju.

Znajdziemy czysto białe konglomeraty, szare, beżowe, czarne jak również 200 odmian granitu. Jednym słowem do wyboru do koloru

Szybki kontakt!
+
Wyślij!