Szafki kuchenne pod zamówienie

szafki kuchenneSzafki kuchenne na wymiar są dopasowane do pomieszczenia poprzez swoje ergonomiczne, skrojone na miarę wymiary. Ładne, schludne z grafiką lub bez niej, frezowane, z oświetleniem, automatycznym zamykaniem szuflad, cichym domykiem wg. życzeń Klienta. Kuchnie wykonujemy z lakieru, forniru, z płyty MDF lub drewna.

Szafki kuchenne stylizowane

Wykonamy kuchnie typu skandynawskiego czy glamou’r oraz te bardziej tradycyjne: angielskie, prowansalskie, rustykalne, góralskie czy klasyczne.

Do kuchni możemy zaoferować blaty:

drewniane, z laminatu, konglomeratu kwarcytowego czy granitu.

Kuchnie z najróżniejszymi systemami meblowymi np. automatyczne szuflady, podnośniki, kosze cargo itp. Tysiące możliwości i kombinacji. Jedyne co nas ogranicza to nie wyobraźnia klienta lecz powierzchnia kuchni i budżet.

Dają możliwość kreowania wyglądu i funkcjonalności mebli w zależności od naszych upodobań.

Zabudowa pomieszczeń nie na bryle prostokąta.

Nie wszystkie pomieszczenia które są przeznaczone na kuchnie są rozplanowane na bazie prostokąta, mają proste ściany a sufit czy podłoga nie opadają w którymś miejscu. Czasami kuchnie są planowane na poddaszach i trzeba szafki kuchenne umiejscowić pod skosem. Niektóre mieszkanie gdzie architekt chciał się popisać kreatywnością mają ściany pod kątem prostym lub rozwartym. A nawet są „kąty” zaokrąglone.

Próżno szukać mebli które będą pasować do takich pomieszczeń w sklepach. Niestandardowe kształty kuchni powodują że zostaje dużo niezagospodarowanej przestrzeni lub układ szafek jest niefunkcjonalny.

Nietypowe małe kuchnie a szafki kuchenne

Mówi się że w małym pomieszczeniu trudniej utrzymać porządek niż w dużym . I chyba coś w tym jest. Wystarczy czegoś nie odłożyć na swoje miejsce i w małej kuchni mamy już bałagan. Źle dobrane kolory rodzaj materiałów powodują że mała kuchnia wydaje się jeszcze mniejsza. Tutaj ratunkiem jest współpraca z doświadczonym stolarzem.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni – szafki kuchenne na zamówienie.

Szafki kuchenne które kupujemy w sklepach mają standardowe wymiary nie jesteśmy w stanie przy ich pomocy zagospodarować całej a nierzadko nietypowej przestrzeni. Kontakty w blacie, szyby na ścianie to rzeczy które nie są osiągalne przy masowej produkcji mebli. Zabudowa mebli pod sam sufit jest możliwa tylko wtedy kiedy szafki akurat swymi wymiarami wpasują się do wysokości pomieszczenia. Szafki kuchenne na wymiar dają możliwość zagospodarowania

 wszystkich zakamarków kuchni. Dzięki temu możemy sobie domówić funkcjonalne osprzęty.

Szafki kuchenne na wymiar mają dowolne wymiary

W kuchni na wymiar jak nazwa wskazuje wszystko jest „szyte” na miarę sprzęty pasują do szafek a szafki do pomieszczenia. Wszystko ze sobą współgra. Wybór otwierania szafek. Szafki mogą być otwierane na kilka sposobów

  • na klik, dotykamy front a on sam się otwiera

  • na frez w górnej części frontu jest wyfrezowany uchwyt za który otwiera się szafki

  • przy pomocy uchwytów których są różne rodzaje i stylistyki.

  • elektrycznie przez system czujników i silników

 Wyglądu i sposobu otwierania szafek górnych w szafkach kuchennych

Szafki kuchenne
Szafki kuchenne

Szafki górne mogą być otwierane na bok lub do góry. Mogą być w postaci jednolitego frontu jaki i przeszklonych witrynek.

Indywidualne oświetlenie miejsc roboczych

W szafkach na wymiar można zastosować oświetlenie w postaci led lub oświetlenie punktowe. Jedno i drugie podnosi komfort pracy.

Udogodnienia w szafkach kuchennych

Systemy szafek narożnych typu LE’Mans, Magic Corner, organizery czy szuflady pod zlewowe. Tego typu rozwiązania pozwalają na pełne wykorzystanie trudno dostępnych miejsc w szafkach narożnych.  Wszystkie te udogodnienia podnoszą komfort pracy.

Systemy szuflad jakie mogą posiadać szafki kuchenne na wymiar

W zależności od naszych możliwości finansowych i potrzeb możemy zastosować różne systemy szuflad: Tandemboxy, Metaboxy czy Legrabox wszystkie są stosowane od potrzeby na jaką mają się wysuwać szuflady i od obciążenia. Dzięki temu wzrasta funkcjonalność i trwałość naszej kuchni. W kuchniach modułowych stosuje się najczęściej najtańsze szuflady. Spowodowane jest to koniecznością obniżenia kosztów.

Kreowanie własnej przestrzeni.

Kupując kuchnie na wymiar wybieramy: kolor, rodzaj blatu, rozstawienie szafek, rodzaje uchwytów, rodzaje szuflad, oświetlenie, umiejscowienie sprzętów. Dzięki temu wszystko w takiej kuchni jest takie jakie chcemy.

Meble na wymiar produkuje się z lepszej jakości materiałów. Ręcznie się je składa z należytą uwagą i starannością. Co wymaga doświadczenia i czasu potrzebnego do produkcji. Przez to  nie można też oszczędzać na materiałach. Jakościowe materiały podnoszą trwałość mebli i ich czas użytkowania. Jednak za nakładami materiałowymi i dłuższym czasem produkcji idą wyższe ceny skompensowane dużo wyższą jakością.

Nietypowe rozwiązania

W meblach na wymiar można zastosować wiele nietypowych rozwiązań np. Blat wchodzący w okno, piekarnik na wysokości blatu, górne szafki wystające nad tymi bezpośrednio nad blatem.

Szafy przesuwne doskonale zorganizowane pod względem funkcjonalności

Szafy przesuwne które można dopasować do wymiarów  każdego pomieszczenia z doskonałą organizacją przestrzeni wewnętrznej w której najdzie się miejsc na bieliznę jak i sprzęt AGD taki ja np. odkurzacz. Takie doskonałe zaprojektowanie  szafy może optycznie powiększyć pomieszczenie a na drzwiach szafy można zamontować duże lustro tak niezbędne każdej Kobiecie.

Zabudowane przedpokoje  szafami na wymiar z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej powierzchni z funkcjonalnym urządzeniem wnętrza szaf i łatwym do nich dostępem z grafiką, lustrem… lakierowane, szklane, czy z płyty MDF z łatwym dostępem do wnętrza szafy.

Nowoczesne i modne szafy i garderoby na zamówienie.

Garderoby
szafki kuchenne

Garderoba królestwo Kobiety.

Garderoba zaprojektowana w ten sposób ze każdy rodzaj ubrania ma swoje miejsce. Dzięki temu mamy wszystko pod ręką i łatwe do znalezienia, podświetlone i eleganckie. Na życzenie klienta możemy w projekcie uwzględnić dodatkowe udogodnienia np. specjalne półki na buty, elektryczne pantografy na ubrania, które przede wszystkim podnoszą funkcjonalność.

.

Czytaj więcej: JAK ZAPROJEKTOWAĆ I URZĄDZIĆ

 

Meble łazienkowe.

Meble łazienkowe
Szafki kuchenne

Nowoczesne meble łazienkowe doskonale zaprojektowane do potrzeb stosowania w środowisku wilgotnym. Lakierowanie i fornirowanie

 zabezpieczona przed wilgocią. Meble pod zlew, szafki na ręczniki, zabudowy geberitów, szafki nad pralkami.

 

 

 

 Meble pokojowe na wymiar

Wszelkie meble do pokojowe począwszy od półek, kredensów, szafek pod telewizor, biurek, stołów, regałów, komód, ław, szaf, obudowy ścian, itd.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!