Szafki kuchenne pod zamówienie

Szafki kuchenne na wymiar pod indywidualne projekty jak i meble kuchenne stylizowane

Szafki kuchenne
Szafki kuchenne

Szafki kuchenne na wymiar.

Dopasowane do pomieszczenia z ergonomicznymi wymiarami, ładne, z grafiką lub bez z oświetleniem, na życzenie Klienta z automatycznym zamykaniem szuflad. Kuchnie wykonane z  lakieru, forniru, z płyty MDF, drewniane.

 
 
 

Kuchnie nowoczesne:

typu skandynawskego czy glamor bardziej tradycyjne: angielski, prowansalski, rustykalne, góralskie czy klasyczne.

 

Do kuchni możemy zaoferować blaty:

drewniane, z laminatu, konglomeratu kwarcytowego czy granitu.

Kuchnie z cichym domykiem, elektrycznymi szufladami, podnośnikami. Tysiące kombinacji.  Jedyne co nas ogranicza wyobraźnie klienta to powierzchnia to powierzchnia kuchni i budżet.

 

 

Szafy przesuwne doskonale zorganizowane pod względem funkcjonalności

 

Szafy przesuwne na wymiar
Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne które można dopasować do wymiarów  każdego pomieszczenia z doskonałą organizacją przestrzeni wewnętrznej w której najdzie się miejsc na bieliznę jak i sprzęt Agd taki ja np.odkurzacz. Dobrze zaprojektowana szafa może optycznie powiększyć pomieszczenie a na drzwiach szafy można zamontować duże lustro tak niezbędne każdej Kobiecie.

Zabudowane przedpokoje  szafami na wymiar z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej powierzchni z funkcjonalnym urządzeniem wnętrza szaf i łatwym do nich dostępem z grafiką, lustrem… lakierowane, szklane, czy z płyty MDF z łatwym dostępem do wnętrza szafy

 

 

Nowoczesne i modne szafy i garderoby na zamówienie.

Garderoby
Garderoby

Garderoba królestwo Kobiety.

Garderoba zaprojektowana w ten sposób ze każdy rodzaj ubrania ma swoje miejsce, Wszystko pod ręką i łatwe do znalezienia, podświetlone i eleganckie. Na życzenie klienta możemy w projekcie uwzględnić dodatkowe udogodnienia np. specjalne półki na buty, elektryczne pantografy na ubrania itp.

Czytaj więcej: GARDEROBA: JAK ZAPROJEKTOWAĆ I URZĄDZIĆ

 

 

 

Meble łazienkowe.

Meble łazienkowe
Meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe doskonale zaprojektowane do potrzeb  przede wszystkim lakierowane i fornirowane bo tylko takie są zabezpieczone przed wilgocią. Meble pod zlew, szafki na ręczniki, zabudowy geberitów, szafki nad pralkami.

 

Inspiracje

 

 

 

 

 Meble pokojowe na wymiar

Meble pokojowe
Meble pokojowe

Wszelkie meble do pokojowe począwszy od półek, kredensów, szafek pod telewizor, biurek, stołów, regałów, komód, ław, szaf, obudowy ścian, itd.

 

 

 

 


Szafki kuchenne na wymiar dają więcej możliwości zabudowy kuchni.

Dają możliwość kreowania wyglądu i funkcjonalności mebli w zależności od naszych upodobań.

 1. Zabudowa pomieszczeń nie na bryle prostokąta.

Nie wszystkie pomieszczenia które są przeznaczone na kuchnie są rozplanowane na bazie prostokąta, mają proste ściany a sufit czy podłoga nie opadają w którymś miejscu. Czasami kuchnie są planowane na poddaszach i trzeba szafki kuchenne umiejscowić pod skosem. Niektóre mieszkanie gdzie architekt chciał się popisać kreatywnością mają ściany pod kątem prostym lub rozwartym. A nawet są „kąty” zaokrąglone.

Próżno szukać mebli które będą pasować do takich pomieszczeń w sklepach. Niestandardowe kształty kuchni powodują że zostaje dużo niezagospodarowanej przestrzeni lub układ szafek jest niefunkcjonalny.

 1. Nietypowe małe kuchnie

Mówi się że w małym pomieszczeniu trudniej utrzymać porządek niż w dużym . I chyba coś w tym jest. Wystarczy czegoś nie odłożyć na swoje miejsce i w małej kuchni mamy już bałagan. Źle dobrane kolory rodzaj materiałów powodują że mała kuchnia wydaje się jeszcze mniejsza. Tutaj ratunkiem jest współpraca z doświadczonym stolarzem.

 1. Optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Szafki kuchenne które kupujemy w sklepach mają standardowe wymiary nie jesteśmy w stanie przy ich pomocy zagospodarować całej a nierzadko nietypowej przestrzeni. Kontakty w blacie, szyby na ścianie to rzeczy które nie są osiągalne przy masowej produkcji mebli. Zabudowa meli pod sam sufit jest możliwa tylko wtedy kiedy szafki akurat swymi wymiarami wpasują się do wysokości pomieszczenia. W kuchni na wymiar zagospodarujemy wszystkie zakamarki kuchni i możemy sobie domówić funkcjonalne osprzęty.

 1. Szafki na wymiar mają dowolne wymiary

W kuchni na wymiar jak nazwa wskazuje wszystko jest „szyte” na miarę sprzęty pasują do szafek a szafki do pomieszczenia. Wszystko ze sobą współgra.

 1. Wybór otwierania szafek.

Szafki mogą być otwierane na kilka sposobów

 • na klik, dotykamy front a on sam się otwiera.

 • Na frez W górnej części frontu jest wyfrezowany uchwyt za który otwiera się szafki

 • przy pomocy uchwytów których są różne rodzaje i stylistyki.

 • Elektrycznie przez system czujników i silników

 1. Wyglądu i sposobu otwierania szafek górnych

Szafki górne mogą być otwierane na bok lub do góry. Mogą być w postaci jednolitego frontu jaki i przeszklonych witrynek.

 1. indywidualne oświetlenie miejsc roboczych

W szafkach na wymiar można zastosować oświetlenie w postaci Led lub oświetlenie punktowe. Jedno i drugie podnosi komfort pracy.

 1. systemy szafek narożnych typu LE Mans, Magic Corner ,organizery czy szuflady pod zlewowe. Wszystkie te udogodnienia podnoszą komfort pracy.

 1. Systemy szuflad w kuchni na wymiar

W zależności od naszych możliwości finansowych i potrzeb możemy zastosować różne systemy szuflad: Tandemboxy, Metaboxy czy Legrabox wszystkie są stosowane od potrzeby na jaką mają się wysuwać szuflady i od obciążenia. W kuchniach modułowych stosuje się najczęściej najtańsze szuflady

 1. Kreowanie własnej przestrzeni.

Kupując kuchnie na wymiar wybieramy:kolor, rodzaj blatu, rozstawienie szafek, rodzaje uchwytów, rodzaje szuflad, oświetlenie, umiejscowienie sprzętów. Wszystko w takiej kuchni jest takie jakie chcemy.

 1. Meble na wymiar są produkowane z lepszej jakości materiałów. Są składane ręcznie z należytą uwagą. Tutaj nie można oszczędzać na materiałach.

 2. Nietypowe rozwiązania

W meblach na wymiar można zastosować wiele nietypowych rozwiązań np. Blat wchodzący w okno, piekarnik na wysokości blatu, górne szafki wystające nad tymi bezpośrednio nad blatem.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!