Oferta na meble na wymiar

Szafki kuchenne na wymiar pod indywidualne projekty jak i meble kuchenne stylizowane

Szafki kuchenne
Szafki kuchenne
Szafki kuchenne na wymiar,

Dopasowane do pomieszczenia z ergonomicznymi wymiarami, ładne, z grafiką lub bez z oświetleniem, na życzenie Klienta z automatycznym zamykaniem szuflad. Kuchnie wykonane z  lakieru, forniru, z płyty MDF, drewniane.

Kuchnie nowoczesne:

typu skandynawskego czy glamor bardziej tradycyjne: angielski, prowansalski, rustykalne, góralskie czy klasyczne.

Do kuchni możemy zaoferować blaty:

drewniane, z laminatu, konglomeratu kwarcytowego czy granitu.

Kuchnie z cichym domykiem, elektrycznymi szufladami, podnośnikami. Tysiące kombinacji.  Jedyne co nas ogranicza wyobraźnie klienta to powierzchnia to powierzchnia kuchni i budżet.

 

Szafy przesuwne doskonale zorganizowane pod względem funkcjonalności

 

Szafy przesuwne na wymiar
Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne które można dopasować do wymiarów  każdego pomieszczenia z doskonałą organizacją przestrzeni wewnętrznej w której najdzie się miejsc na bieliznę jak i sprzęt Agd taki ja np.odkurzacz. Dobrze zaprojektowana szafa może optycznie powiększyć pomieszczenie a na drzwiach szafy można zamontować duże lustro tak niezbędne każdej Kobiecie.

Zabudowane przedpokoje  szafami na wymiar z maksymalnym wykorzystaniem dostępnej powierzchni z funkcjonalnym urządzeniem wnętrza szaf i łatwym do nich dostępem z grafiką, lustrem… lakierowane, szklane, czy z płyty MDF z łatwym dostępem do wnętrza szafy

 

Nowoczesne i modne szafy i garderoby na zamówienie.

Garderoby
Garderoby

Garderoba królestwo Kobiety.

Garderoba zaprojektowana w ten sposób ze każdy rodzaj ubrania ma swoje miejsce, Wszystko pod ręką i łatwe do znalezienia, podświetlone i eleganckie. Na życzenie klienta możemy w projekcie uwzględnić dodatkowe udogodnienia np. specjalne półki na buty, elektryczne pantografy na ubrania itp.

Czytaj więcej: GARDEROBA: JAK ZAPROJEKTOWAĆ I URZĄDZIĆ

Meble łazienkowe.

Meble łazienkowe
Meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe doskonale zaprojektowane do potrzeb  przede wszystkim lakierowane i fornirowane bo tylko takie są zabezpieczone przed wilgocią. Meble pod zlew, szafki na ręczniki, zabudowy geberitów, szafki nad pralkami.

Inspiracje

 

 Meble pokojowe na wymiar

Meble pokojowe
Meble pokojowe

Wszelkie meble do pokojowe począwszy od półek, kredensów, szafek pod telewizor, biurek, stołów, regałów, komód, ław, szaf, obudowy ścian, itd.