Kuchnie na wymiar Siemianowice

Kuchnie na wymiar Siemianowice to nasza specjalność. Tworzymy meble kuchenne na wymiar które są dopasowane do stylu życia i możliwości finansowych naszych klientów.

Nasi Klienci mogą wybierać wśród wszystkich dostępnych materiałów i rodzajów aranżacji. Dlatego mogą spełniać wszystkie swoje pomysły aranżacyjne. W naszych meblach znajdą Państwo najnowocześniejsze rozwiązani. dzięki którym podnosi się funkcjonalność naszych mebli. Mamy nawet takie nowości jak fronty wykonane ze spieków kwarcowych. Oprócz mebli do kuchni oferujemy:meble do pokoju, garderoby, szafy na wymiar meble łazienkowe, schody.

Kuchnie na wymiar Siemianowice

Proszę wypełnić dane kontaktowe, skontaktujemy się z Państwem lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170 w celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny.

Kuchnie na wymiar Siemianowice
Kuchnie na wymiar Siemianowice

Miasta jakie obsługujemy jako kuchnie na wymiar Siemianowice to:

Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Piekary, Bytom, Mikołów, Łaziska, 

Siemianowicach Śląskich obsługujemy wszystkie pięć dzielnic:

Centrum, Michałkowice, Bańgów, Przełajka, Bytków.

Pomimo że nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. To Klienci z Siemianowic na pomiar i wycenę czekają tak samo długo jak inni mieszkańcy Śląska. Czyli około jeden dwa dni.

Siemianowice znajdują się tak blisko naszej siedziby że stały się w zasadzie naturalną dzielnicą Katowic pomimo że administracyjnie to osobne miast. Z racji na bliskość do centrum aglomeracji powstaje wiele nowych inwestycji deweloperów. Mieszkania w Siemianowicach są tańsze niż w Katowicach a dojazd do Katowic to zaledwie kilka minut. I z tego powodu wiele osób jest skłonnych do zamieszkania w Siemianowicach Śląskich. Wszystkie te nowe mieszkania to nasz potencjalny rynek. każde mieszkanie potrzebuje nowej kuchni na wymiar, szaf wnękowych czy tez mebli do łazienki wykonanych pod zamówienie i zabezpieczonych przed wilgocią.

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!