Kuchnie na wymiar Chorzów

Kuchnie na wymiar ChorzówKuchnie na wymiar ChorzówJak zorganizować kuchnię gdzie trzymać naczynia. Kuchnia to miejsce w którym wszystko powinno mieć swoje misje. Naczynia garnki patelnie, sztućce szklanki, przyprawy czy makarony. Dzięki temu dobre rozplanowanie kuchni i sposobów przechowywania naczyń i produktów żywnościowych to podstawa.

Kuchnie należy też regularnie sprzątać wyrzucać przeterminowane produkty. Jak by się chwilkę zastanowić to kuchnia to taka mała fabryka.

Rzeczy które używany na co dzień będziemy trzymać pod ręką. A na przykład sokowirówkę która kupiliśmy do codziennego robienia soków damy do szafki rogowej aby nam nie przeszkadzała 😉 i aby z niej za często nie korzystać.

W momencie projektowania kuchni te rzeczy sobie trzeba dobrze przemyśleć.

Sposoby przechowywania naczyń kilka porad kuchnie na wymiar Chorzów:

 • na pułkach jeżeli często gotujemy i nie mamy konieczności posiadania zamkniętych szafek to naczynia możemy poustawiać na szerokich półkach. Dzięki temu będzie bezpieczniej. Jeżeli zaprojektujemy je za wąskie to któregoś dnia może nam z nich wszystko przypadkowo pospadać. To rozwiązanie ma również wadę że  naczynia będą się po prostu kurzyć. Wiec dobrze się to sprawdza jak mamy mało naczyń i codziennie z nich korzystamy. Patelnie kubki możemy powiesić na relingu. Aby były pod ręką a sztućce postawić na ociekaczu. Przyprawy można trzymać w hermetycznych pojemnikach. Wtedy nie tracą aromatu.

 • w szufladach; najlepsze rozwiązanie najbardziej funkcjonalne. W szufladach możemy trzymać zarówno naczynia jak i produkty spożywcze. Po otwarciu szuflady widzimy co w niej mamy. Nie musimy się schylać aby cokolwiek wyciągnąć. Możemy zastosować dodatkowe segregatory do naczyń i sztućców. Przyprawy trzymać w pojemnikach.

  Jeżeli wybierzemy szuflady to zwróćmy uwagę aby otwierały się do końca. I lepiej wybrać szuflady renomowanych producentów aby służyły nam latami.

 • w zamkniętych szafkach; Najczęściej stosowane rozwiązanie do przechowywania patelni i garnków oraz naczyń. Jeszcze z dwadzieścia lat do tyłu w półkach kładziono gazety lub papier aby nie ulegały porysowaniu obecnie możemy zastosować specjalną gąbkę lub silikonowe podkładki. Jeżeli zdecydujemy się na półki to musimy rozplanować co będziemy w nich trzymać. Rzeczy rzadziej używane trzymamy na samej górze szafek lub w szafkach narożnych. A np. kubki do herbaty na pułkach które mamy na wysokości oczu.

 

Kuchnie na wymiar Chorzów
Kuchnia z relingami
 • dobrym rozwiązaniem w naszej kuchni jest wyspa w której możemy zastosować pułki lub szuflady. To rozwiązanie to przede wszystkim  dodatkowe miejsce  na przechowywanie kuchennych sprzętów.

Inne rozwiązania do przechowywania rzeczy

 • w kuchni mażemy zastosować też relingi na których powiesimy kubki przybory kuchenne czy patelnie i garnki.

 

Kuchnie na wymiar Chorzów
Pułki narożne
 • w koszach narożnych. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe ruchome pułki. Daje to nam łatwy dostęp do szafek narożnych które w zwykłej kuchni nie są przeważnie wykorzystane w 100%

 

 

 

 • na magnetycznej płycie. Rozwiązanie które pasuje do kuchni industrialnej które pojawia się designerskich projektach. Metalowe naczynia sztućce noże czy patelnie przyklejamy do magnetycznej płyty.

 

Kuchnie na wymiar Chorzów

Proszę wypełnić dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Państwem, lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny mebli.

  Kuchnie na wymiar Chorzów
  Kuchnie na wymiar Chorzów

  Miasta jakie obsługujemy: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

   

  Osiedla jakie obsługujemy jako kuchnie na wymiar Chorzowie:

  Antoniowiec, Chorzów-Batory (Chorzów), Centrum (Chorzów),Chorzów II,Chorzów III, Chorzów IV, Chorzów Stary, Falklandy (osiedle), Górne Łagiewniki, Osiedle Irys w Chorzowie, Klimzowiec, Maciejkowice, Niedźwiedziniec (Chorzów), Nowe Hajduki Osiedle Różanka (Chorzów), Osiedle Ruch (Chorzów), Osiedle Ryszki (Chorzów), Pniaki (Chorzów), Szarlociniec, Średnie Łagiewniki

   

   

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!