Kuchnie na wymiar Zabrze

Kuchnie na wymiar Zabrze to doskonałe projekty i precyzyjny montaż mebli na wymiar i schodów drewnianych.

Nasza Firma wyspecjalizowała się w produkcji i projektach wszelakiego rodzaju mebli na wymiar. Do każdego projektu projektu podchodzimy indywidualnie. A cechuje nas uczciwość i rzetelność. Staramy się nasze zamówienia wykonywać w jak najkrótszym czasie. Nasza branża wymaga doskonałej komunikacji z Klientem. Dzięki tej komunikacji możemy spełniać wizje Klienta.

Większość zleceń to kompleksowe zabudowy meblowe mieszkań i domów. Oferta nasza obejmuje wykonanie kuchni na wymiar, szaf, garderób, mebli łazienkowych, schodów drewnianych.

Oczywistą rzeczą dla nas jest to że Klienci maja pomiary i wyceny bezpłatne. A przede wszystkim doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Jest to o tyle ważne że my wykonujemy kolejne z setek zleceń a Klient może piata kuchnie w życiu. Nasze doświadczenie, pracownicy i park maszynowy pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Pragnę też podkreślić że podejmujemy się wszystkich zleceń. Klient wystarczy jak określi w jakim stylu mają być meble a my dostosujemy projekt. Wykonujemy meble z: płyty, lakierowane, fornirowane, akrylowane. Do naszych kuchni proponujemy blaty: laminowane, drewniane, granitowe i z konglomeratów kwarcowych. dal tego że mamy w ofercie wszystkie materiały możemy wykonać każdy projekt.

Meble i ich wyceny możemy wykonać według dostarczonych przez klientów projektów. Jak również sami możemy taki projekt stworzyć dzięki naszemu doświadczeniu i projektantom którzy pracują w naszej firmie.

Zespól Kuchnie na wymiar Zabrze / Modnestol

Zapraszamy do kontaktu

Proszę wypełnić dane kontaktowe. Da to nam możliwość skontaktowania się z Państwem. Lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170 W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny. Dzięki bezpośredniej

  Miasta jakie obsługujemy: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

  Jako Kuchnie na wymiar Zabrze obsługujemy dzielnice:Biskupice

  Centrum Południe, Centrum Północ, Grzybowice, Guido, Helenka, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Mikulczyce, Osiedle Mikołaja, Kopernika, Osiedle Młodego Górnika, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Pawłów, Rokitnica, Zaborze Północ, Zaborze Południe, Zandka

  Kuchnie na wymiar Zabrze
  Kuchnie na wymiar Zabrze
  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!