Kuchnie na wymiar Czeladź

Kuchnie na wymiar Czeladź
Kuchnie na wymiar Czeladź

Kuchnie na wymiar Czeladź to tak naprawdę wykreowana przestrzeń w które Rodzina spędza wspólny czas. Dlatego że w kuchni razem można gotować. Kuchnia może być równocześnie jadalnią. A dzięki szczególnemu zaprojektowaniu przestrzeni kuchennej i odpowiedniej jej wielkości często kuchnie stają się miejscem spotkań z przyjaciółmi. Meble kuchenne dobrze zaprojektowane budują klimat tego miejsca i specyficzny domowy nastrój. Ergonomia mebli kuchennych i ich współgranie zresztą mieszkania dodatkowo podnosi przyjemność z ich korzystania. Nasze projekty wykonujemy perfekcyjnie pod względem funkcjonalności i estetyki. Dzięki temu można je łatwo utrzymać w czystości, a praca w takiej kuchni to po prostu przyjemność. Dlatego jako wykonawca dbamy o najwyższą jakość ich wykonania na wszystkich etapach produkcji– od projektu a skończywszy na finalnym wykończeniu. Oferujemy naszą pomoc przy wyborze wzorów, kolorystyki i materiałów. Dzięki naszej wiedzy staramy się zawsze od razu na spotkaniach podawać Klientom koszt poszczególnych rozwiązań.

Proces produkcji mebli zaczyna się od dobrego projektu. To dokładny projekt pomoże ustalić wszystkie detale tak ważne w finalnym efekcie. Dlatego przede wszystkim stawiamy na kontakt z Klientami. To klient tak naprawdę tworzy swoje meble naszymi rękami.

Kuchnie na wymiar Czeladź – Kontakt

Jak firma Modnestol  prosimy Państwa o wstępny kontakt telefoniczny na numer tel.517110170 lub wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to nam na kontakt z Państwem.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny mebli.

   

  Miasta jakie obsługujemy jako kuchnie na wymiar Czeladź:

  Katowice, SosnowiecChorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

   

  W Czeladzi obsługujemy dzielnice:

  Brazylia, Czeladź, Kolonia Małobądź, Kolonia Rożka, Madera, Piaski.

  Jednak nasz rejon działania oczywiście to nie tylko Czeladź i sąsiednie miejscowości ale teren całego Śląska.

  Na terenie całego Śląska pomiary i wyceny są bezpłatne. Na pomiary klienci czekają u nas najczęściej jeden dwa dni i podobnie jest z wyceną.

  Zapraszamy do naszej galerii.

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!