Kuchnie na wymiar Ruda Śląska

Kuchnie na wymiar Ruda Śląska – Modnestol to tak naprawdę nieprzerwana działalność już od prawie dwóch dekad.

Przez ten czas wykonaliśmy już kilka tysięcy zleceń. Okres ten to ciągłe szkolenie każdy projekt i każda realizacja jest inna.

Dzięki naszemu doświadczeniu podejmujemy się zleceń nawet tych z rodzaju niewykonalnych.

Cały czas się tez szkolimy aby nadążać za zmieniającymi się gustami klientów i wzrastającym wymaganiom zarówno aranżacyjnym jak i materiałowym.

Dzięki renomie jaka mamy na rynku współpracujemy z biurami architektonicznymi i projektantami.

Kładziemy nacisk na kontakt z Klientem nasz telefon jest czynny dla klientów nawet w weekendy. Wiemy że wiele osób właśnie w weekendy ma czas aby spotkać się na budowach lub po prostu porozmawiać o planowanych inwestycjach.

Właśnie komunikacja jest najważniejsza w produkcji mebli na wymiar. Klient ma swoje wymagania i swoją wizję a my musimy jej sprostać.

Nasza oferta to ogólnie pojęte zabudowy meblowe i stolarskie. Wykonujemy wszelakiego rodzaju kuchnie na wymiar nawet te z frontami ze spieków kwarcowych. Nasze meble mogą mieć dowolny rodzaj blatu. Łącznie z kamiennymi jak i z konglomeratów kwarcowych. Dzięki takim rozwiązaniom i wysokiej jakości podzespołom i materiałom użytym do produkcji naszych mebli. W nie jednym domu będą spełniać swoją funkcję użytkową i aranżacyjną przez kilka dekad.

 Kuchnie na wymiar Ruda Śląska

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą się umówić na bezpłatna wycenę i pomiar.

Proszę wypełnić dane kontaktowe.Pozwoli to nam na skontaktujemy się z Państwem. Można też zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170.

Kuchnie na wymiar Ruda Śląska
Kuchnie na wymiar Ruda Śląska

Miasta jakie obsługujemy: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,


 

 

 

W Rudzie Śląskiej obsługujemy dzielnice: Bielszowice, Bykowina, Chebzie, Czarny Las (Ruda Śląska), Godula, Halemba, Kaufhaus (osiedle) Kochłowice (Ruda Śląska), Kolonia robotnicza Ficinus, Nowy Bytom, Orzegów, Osiedle Mickiewicza (Ruda Śląska), Osiedle Paderewskiego (Ruda Śląska), Ruda (Ruda Śląska), Ruda Południowa, Rudzka Kuźnica, Wirek

Szybki kontakt!
+
Wyślij!