Galeria

Kuchnia to centrum naszego domu

Kuchnia 
Kuchnia

W kuchni gotujemy, jemy wspólne posiłki a czasami lubimy wypić tylko kawę. Dlatego ważne jest, aby meble były zaprojektowane ściśle do charakteru domowników, abyśmy to my dobrze czuli się w naszej kuchni. Kuchnie mogą być małe, zamknięte i otwarte. Wszystko zależy od rozkładu naszego mieszkania i sposobu w jaki chcemy je zabudować. A jakie są etapy projektowania i realizacji zamówienia znajdą Państwo tutaj

Eleganckie i nowoczesne kuchnie z lakierowanej płyty sprawiają, że przestrzeń staje się jasna a pomimo swoich stosunkowo niewielkich wymiarów, wydaje się szersza niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Kuchnie angielskie, prowansalskie, góralskie, klasyczne, wnoszą do naszego domu ciepły „klimat”. Kuchnie industrialne, skandynawskie są „chłodniejsze” ale funkcjonalne i ładne w swojej stylizacji.

Meble kuchenne z dodatkowym oświetleniem, z szybą na ścianę z dowolną grafiką, cały asortyment okuć, podnośników koszy cargo, szuflad z cichym domykiem a nawet z automatycznym zamykaniem i otwieraniem – wszystkie te kuchnie znajdą Państwo w naszych realizacjach.

Inspiracje na zabudowę kuchni

« z 3 »

 

Film na Youtube z naszymi kuchniami

Szafy przesuwne

szafy przesuwne
Wolno stojąca szafa lakierowana

Szafy przesuwne o przemyślanym układzie, w których wygospodarujemy miejsce nie tylko na ubrania ale również na urządzenia i akcesoria do utrzymywania czystości jak odkurzacz czy deska do prasowania będą praktyczne w użytkowaniu. Wnętrze może skrywać również specjalny wieszak na krawaty, szufladę do przechowywania butów lub metalowe kosze, w których możemy trzymać np. ręczniki.

Szafy możemy montować pod schodami i poddaszami. Wtedy mamy do czynienia z szafami skośnymi i w pełni wykorzystujemy miejsce w naszym domu.

Przesuwne szafy doskonale nadają się do zabudowy małego korytarza, w którym ciężko funkcjonalnie rozmieścić tradycyjne meble do przedpokoju a nie mówiąc już o pełnym zagospodarowaniu miejsca.

Ciężko też sobie wyobrazić współczesną garderobę na wymiar bez szaf przesuwnych.

Szafy lakierowane lub posiadające na froncie lustra optycznie powiększają i rozjaśniają pomieszczenie tworząc z nim zintegrowaną całość. Szafy przesuwne mogą być we wnękach lub wolnostojące.

« z 2 »

Tutaj znajdą Państwo przykładowe inspiracje na zabudowy szaf 

Meble łazienkowe i pokojowe

Każde meble jakie znajdą Państwo na rynku w dowolnej stylizacji jesteśmy w stanie wyprodukować. Tutaj pokazujemy zaledwie kilka przykładów. Meble łazienkowe przede wszystkim mają być funkcjonalne i odporne na wilgoć, więc do łazienek proponujemy szafy z frontami lakierowanymi. Jeżeli mamy zlew nablatowy to proponujemy polakierowanie górnej części lub blat z drewna, konglomeratu lub kamienia. Takie blaty są odporne na działanie wilgoci.

« z 2 »

Film na Youtbie z naszymi szafami

Inspiracje na zabudowę przedpokoju

Nasze najnowsze realizacje/wizualizacje

Etapy przebiegu zamówienia

Blog

Szybki kontakt!
+
Wyślij!