Galeria

Kuchnia to chyba centrum naszego domu.

Kuchnia 
Kuchnia

W kuchni jemy wspólne posiłki. Gotujemy czasami lubimy po prostu wypić kawę w kuchni. Więc dlatego ważne jest aby meble były zaprojektowane ściśle do charakteru domu abyśmy się w kuchni porostu dobrze czuli. Kuchnie możemy mieć małe, zamknięte i otwarte wszystko zależy od rozkładu naszego mieszkania i sposobu w jaki chcemy je zabudować. A jakie są etapy projektowania i realizacji zamówienia znajdą Państwo tutaj

Eleganckie i nowoczesne kuchnie  z lakierowanej  płyty sprawiają że  przestrzeń staje się jasna a pomimo swoich stosunkowo niewielkich wymiarów wydaje się szersza niż ma to miejsce w rzeczywistości.

Kuchnie angielskie, prowansalskie, góralskie, klasyczne,  wnoszą do naszego domu ciepły „klimat”. Kuchnie industrialne, skandynawskie które są „chłodniejsze” ale funkcjonalne i ładne w swojej stylizacji.

Meble kuchenne z dodatkowym oświetleniem, Z szybą na ściane z dowolną grafiką. Cały asortyment okuć podnośników koszy cargo szuflad z cichym domykiem a nawet z automatycznym zamykaniem i otwieraniem.

Wszystkie te kuchnie znajdą Państwo w naszych realizacjach

Inspiracje na zabudowę kuchni

 

Kuchnie na wymiar
« 1 z 3 »

Film na Youtubie z naszymi kuchniami

Szafy przesuwne

Szafy na wymiar wolnostojąca lakierowana

Szafy przesuwne o przemyślanym układzie w których wygospodarujemy miejsce nie tylko na ubrania ale również na urządzenia i akcesoria do utrzymywania czystości jak odkurzacz czy mop, deska do prasowania. Wnętrze może  skrywa również specjalne wieszak na krawaty, szufladę do przechowywania butów,  metalowe kosze w których możemy trzymać  np. ręczniki.

Szafy możemy montować również pod schodami i poddaszami i  wtedy mamy do czynienia z szafami skośnymi w pełni wykorzystujemy miejsce w naszym domu.

Szafy przesuwne doskonale nadają się do zabudowy małego korytarz w którym ciężko funkcjonalnie rozmieścić tradycyjne meble do przedpokoju a nie mówiąc już o pełnym zagospodarowaniu miejsca.

Ciężko też sobie wyobrazić współczesną garderobę  na wymiar bez szaf przesuwnych

Szafy lakierowane lub posiadające na froncie lustra optycznie powiększają i rozjaśniają pomieszczenie tworząc z nim zintegrowaną całość. Szafy przesuwne mogą być we wnękach lub wolnostojące

Szafy na wymiar

Tutaj znajdą Państwo przykładowe inspiracje na zabudowy szaf 

Meble łazienkowe i pokojowe

Każdy meble jaki znajdą Państw na rynku w dowolnej stylizacji jesteśmy w stanie wyprodukować tutaj pokazujemy zaledwie kilka przykładów. Meble łazienkowe przede wszystkim mają być funkcjonalne i odporne na wilgoć. Więc do łazienek proponujemy szafy z frontami lakierowanymi. Jeżeli mamy zlew nablatowy to proponujemy polakierowanie górnej części lub blat z drwena, konglomeratu lub kamienia są one odporne na działanie wilgoci.

Film na Youtbie z naszymi szafami

Inspiracje na zabudowę przedpokoju

Nasze najnowsze realizacje/wizualizacje

Etapy przebiegu zamówienia

Szybki kontakt!
+
Wyślij!