Kuchnie na wymiar Mysłowice

Kuchnie na wymiar Mysłowice to niebanalne funkcjonalne rozwiązania mebli, które należy precyzyjnie zaprojektować. Z nami masz pewność że cały proces będziesz wspierany. Pomożemy ci dopasować meble do twoich wymagań, codziennych przyzwyczajeń. Nasza praca jest po to aby dostosować się do wnętrza a nie skazywać na niełatwy remont. Kuchnię modułową w komplecie która została tak zaprojektowana aby zmieścić się w każdym pomieszczeniu kosztem niezagospodarowanych przestrzeni bardzo łatwo znaleźć w sklepie meblowym. Jak szukasz kuchni dla siebie i rodziny która będzie tylko Twoja i jedyna musisz rozważyć zakup kuchni na wymiar Mysłowice. Dlatego że kuchnia jest sercem naszego domu podczas projektowania musimy pamiętać, że będziemy w niej spędzać bardzo dużo czasu. Reasumując musi być precyzyjnie zaprojektowana i wygodna.

Kuchnie na wymiar Mysłowice to wykonawca który działa na rynku meblarskim już od ponad dziesięciu lat.

Dlatego zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i możemy Państwu zaproponować wykonanie:

 • funkcjonalne kuchnie na wymiar

 • szafy przesuwne i uchylne z dowolnego rodzaju frontami i systemami

 • ergonomiczne garderoby

 • szafy z siedziskami tapicerowanymi

Mysłowice znalazły swoje miejsce na kawałku Wyżyny Śląsk-Krakowskiej. Rzeka która przepływa prze Miasto to Przemsza. Wydaje się ona naturalną granicą wewnątrz miasta. Dlatego podczas podczas zaborów w Mysłowicach przebiegała granica trzech zaborów. Powodowało to naturalny wpływ na nierówny rozwój miasta. Pomimo wielu lat podziałów Mysłowice pozostały jednym organizmem miejskim. Stanowiącym integralną część Śląska.

Obecnie w Mysłowicach powstają nowoczesne zakłady stolarskie produkujące meble zarówno na wymiar jak i modułowe. Z tego powodu tutaj doskonale się wpisują Kuchnie na wymiar Mysłowice oferujące doskonale z wymiarowane i dopasowane do wymogów pomieszczenia i ergonomii meble.

W celu kontaktu z kuchnie na wymiar Mysłowice

Kuchnie na wymiar Mysłowice

Proszę wypełnić dane kontaktowe. W rezultacie da to nam możliwość kontaktu z Państwem. Lub prosimy zadzwonić na numer tel. kom. 517 110 170.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny mebli.

 

 

   

  Miasta jakie obsługujemy:

  Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Świętochłowice, Czeladź, Będzin, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Ruda Śląska, Siemianowice,

  Kuchnie na wymiar Mysłowice obsługują dzielnice:

  Bończyk-Tuwima, Dziećkowice, Brzezinka, Wesoła, Brzęczkowice i Słupna, Janów Miejski-Ćmok, Kosztowy, Mysłowice Centrum, Piasek, Stare Miasto, Szopena-Wielka Skotnica, Krasowy, Larysz-Hajdowizna, Ławki, Morgi,

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!