Kuchnie na wymiar Mysłowice

Kuchnie na wymiar Mysłowice to wykonawca który działa na rynku meblarskim już od ponad dziesięciu lat. Dzięki temu zyskaliśmy niezbędne doświadczenie i możemy Państwu zaproponować wykonanie:

  • funkcjonalne kuchnie na wymiar

  • szafy przesuwne i uchylne z dowolnego rodzaju frontami i systemami

  • ergonomiczne garderoby

  • szafy z siedziskami tapicerowanymi

Mysłowice znalazły swoje miejsce na kawałku Wyżyny Śląsk-Krakowskiej. Rzeka która przepływa prze Miasto to Przemsza. Jest ona naturalną granicą wewnątrz miasta. Dla tego podczas podczas zaborów w Mysłowicach przebiegała granica trzech zaborów. Powodowało to naturalny wpływ na nierówny rozwój miasta. Pomimo wielu lat podziałów Mysłowice pozostały jednym organizmem miejskim. Stanowiącym integralną część Śląska.

Obecnie w Mysłowicach powstają nowoczesne zakłady stolarskie produkujące meble zarówno na wymiar jak i modułowe. Z tego powodu tutaj doskonale się wpisują Kuchnie na wymiar Mysłowice oferujące doskonale z wymiarowane i dopasowane do wymogów pomieszczenia i ergonomii meble.

Kuchnie na wymiar Mysłowice

Kuchnie na wymiar Mysłowice

Proszę wypełnić dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Państwem, lub zadzwonić na numer tel. kom. 517 110 170.

W celu umówienia bezpłatnego pomiaru i wyceny mebli.

 

 


 

Miasta jakie obsługujemy:

Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice, Świętochłowice, Czeladź, Będzin, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Ruda Śląska, Siemianowice,

W Mysłowicach obsługujemy dzielnice:

Bończyk-Tuwima, Dziećkowice, Brzezinka, Wesoła, Brzęczkowice i Słupna, Janów Miejski-Ćmok, Kosztowy, Mysłowice Centrum, Piasek, Stare Miasto, Szopena-Wielka Skotnica, Krasowy, Larysz-Hajdowizna, Ławki, Morgi,

Szybki kontakt!
+
Wyślij!