Kuchnie na wymiar Świętochłowice

Kuchnie na wymiar Świętochłowice – to zgrana drużyna zawodowców. Fachowa wiedzą oraz duże doświadczeniem w projektowaniu i montażu mebli na wymiar. Daje nam możliwość zaoferowania Klientom najlepszych pod względem funkcjonalności i ceny rozwiązań. Firma Modnestol jest sprawdzonym i doświadczonym producentem mebli kuchennych. Więc przede wszystkim na pierwszym etapie współpracy (czyli przy wyborze mebli i rozwiązań). Oferujemy naszym Klientom wiedzę. Na spotkaniach staramy się od razu podawać przybliżoną cenę poszczególnych rozwiązań i ich stopień funkcjonalności. Ten sposób działania znacznie ułatwia Klientom podejmowanie decyzji.

Wyceny też dokonujemy z projektów dostarczonych przez Klientów. Jednak poszczególne elementy muszą być dokładnie opisane. Jeżeli nie mamy dokładnego opisu to wtedy możemy podać jedynie przybliżoną cenę. W tym przypadku dokładnej wyceny niezbędne jest spotkanie na miejscu inwestycji.

Klientom możemy zaoferować kompletne usługi stolarskie. A więc wykonanie: kuchni na wymiar, szaf przesuwnych, pawlaczy, garderób, szafek łazienkowych i schodów drewnianych samonośnych i na beton.

Nasza firma na rynku meblarskim działa już od ponad dekady więc nasze prace wykonujemy w zasadzie we wszystkich materiałach. Nie obce są nam realizacje lakierowane, fornirowane, akrylowane, lustrzane. Z ciekawych realizacji mamy tapicerowane szafy do wiatrołapów i przedpokoi. Wykonujemy kuchnie angielskie, prowansalskie, skandynawskie, loftowe . W zasdzie wszystkie możliwe

Nasi architekci na Państwa życzenie zaaranżować całe mieszkanie. Zdając się na specjalistów będą Państwo mieli pewność że wszystkie elementy kompozycji będą do siebie idealnie dopasowane.

Dzięki tak szerokiej ofercie Klienci w jednej firmie mogą zrealizować całe zamówienie na prace stolarskie.

Dzięki tak szerokiej ofercie Klienci w jednej firmie mogą zrealizować całe zamówienie na prace stolarskie.

Kuchnie na wymiar Świętochłowice – Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania lub chcą się umówić na bezpłatna wycenę i pomiar.

Proszę wypełnić dane kontaktowe, skontaktujemy się z Państwem lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170.


  Kuchnie na wymiar Świętochłowice
  Kuchnie na wymiar Świętochłowice

  Miasta jakie obsługujemy: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!