O nas

ModneStol

Producent mebli i schodów
ModneStol producent mebli i schodów

Producent mebli i schodów/ firma rodzinna działająca na rynku w Polsce od 2005 roku. Posiadając długoletnie doświadczenie staramy się sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów.

Produkujemy:

  • zarówno meble kuchenne na wymiar, szafy, garderoby, meble dziecięce, meble do salonu,  komody, szafy przesuwne  meble łazienkowe, regały, zabudowy przedpokojów, meble biurowe i sklepowe.
  • wszelkiego rodzaju schody drewniane samonośne, dywanowe. Wykonujemy nakładki na konstrukcje jak i obkładamy schody betonowe.
  • możemy też zaproponować podłogi drewniane z drewna litego i warstwowego naszych Partnerów.

 Nasza szeroka oferta ma szeroki wachlarz  możliwości zarówno konstrukcyjnych – rozmiary szafek , jak i technologicznych – wzory i kolorystyka frontów, jak i mnogości materiałów  daje duże możliwości projektowe. Dzięki temu, że fronty szafek produkujemy w naszych zakładach jesteśmy w stanie wykonać każdy wymiar szafki.

Klientom zawsze proponujemy przynajmniej dwie ceny, uzależnione od wybranych podzespołów, rodzaju frontów czy gatunku drewna. Pozwolą one klientowi wybrać meble lub schody na miarę swoich potrzeb, wymagań i możliwości.

W ofercie firmy są meble klasyczne – głównie z frontami drewnianymi z drewna dębowego, olchowego, bukowego, czereśniowego i klonowego w wielu modelach i wybarwieniach. Jak również meble nowoczesne z wykorzystaniem różnych materiałów – forniry europejskie i egzotyczne, MDF lakierowany połysk i mat, aluminium. Oraz meble stylizowane na styl: angielski, prowansalski, skandynawski, glamour, industrialny….

Jako producent mebli i schodów przywiązujemy duża  uwagę do wyboru akcesoriów które wyposażone są meble. Mają one ogromny wpływ na komfort użytkowania i pracę w kuchni.

Dzięki bardzo szerokiej gamie wysokiej jakości akcesoriów meblowych KESSEBÖHMER i BLUM, GAMET, REHAU, REJS, SIRO HTM, Strong, GTV czy PEKA są wyjątkowo wygodne, funkcjonalne i bezpieczne a przede wszystkim przez lata użytkowania niezawodne.

Przy produkcji schodów staramy korzystać z drewna sezonowanego ewentualnie suszonego we własnej suszarni. Do lakierowania schodów używamy najlepszych lakierów odpornych na ścieranie. Proces lakierowania wykonujemy trzykrotnie co zapewnia schodom wiele lat bez śladów ich użytkowania. W ofercie mamy schody z drewna krajowego i egzotycznego. Do naszych schodów możemy zaproponować barierki: drewniane, kute, nierdzewka-drewno, szklane ze szkła hartowanego i bezpiecznego.

 

To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają. – Nelson Boswell

 

Kuchnie na wymiar Katowice

Kuchnie na wymiar Śląsk

Szafy na wymiar Katowice

Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!