Kuchnie na wymiar Będzin

Kuchnie na wymiar Będzin działają w mieście które ma szczególne miejsce na mapie śląskiego meblarstwa. W Będzinie znajduje się kilkanaście rodzimych zakładów stolarskich oraz liczne studia meblowe. W naszym mieście siedzibę mają też duże sklepy meblowe takie jak BRW.

A przede wszystkim w Będzinie znajduje się słynny na cały Śląsk targ pod zamkiem.

Na targu oprócz przeróżnych towarów począwszy od spożywczych a skończywszy na ubraniach i galanterii znalazły swoje miejsce także meble.

Już od kilkudziesięciu lat zjeżdżają tutaj producenci mebli między innymi z Kalwarii, Radomska czy Zawady. Oferują oni swoje towary na przejezdnych wystawkach, które znajdują się na samochodach dostawczych. Kolory, wzory można dobrać według próbników. Na targu pod zamkiem możemy zamówić zarówno kuchnie na wymiar, szafy na wymiar a także całe zestawy np. krzesła i stoły. Znajdziemy tutaj również meble tapicerowane. Dużą zaletą takiej sprzedaży jest zobaczenie gotowych zestawów mebli. W zasadzie ustalanie materiałów które mają być zastosowane do produkcji jak i wycena odbywają się od razu na targowisku. Jeżeli klient się zdecyduje to pozostaje wykonanie tylko pomiaru w miejscu montażu raz podpisanie umowy. 

Można spotkać się z opiniami że meble z targu są gorsze bo tańsze. Nic bardziej mylnego.

Tak naprawdę są robione z tych samych materiałów co wszystkie inne meble. Jednak poziom jakość odzwierciedlony jest poprzez cenę. Jeżeli klient patrzy tylko na cenę podczas wyboru producenta to niestety producenci z tego powodu są zmuszeni do stosowania tanich podzespołów do produkcji mebli.

Handel na targu ma swoich zwolenników i przeciwników, jednak nie można mu odmówić jednego – niskich cen.

 

Kuchnie na wymiar Będzin odpowiedzą na Państwa pytania lub jeżeli Państwo wolą to umówią się na bezpłatną wycenę i pomiar:

W tym celu proszę wypełnić dane kontaktowe, skontaktujemy się z Państwem lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170

  Kuchnie na wymiar Będzin
  Kuchnie na wymiar Będzin

  Miasta jakie obsługujemy: Będzin, Katowice, Sosnowiec, Bytom,  Ruda ŚląskaJaworzno,Mysłowice, Zabrze,Świętochłowice, Siemianowice, Łaziska, Dąbrowa Górnicza, Czeladź,  Tychy, Zawiercie, Chorzów,  Gliwice, Pyskowice, Knurów, Mikołów

   

   

   

   

  Kuchnie na wymiar Będzin obsługujemy wszystkie dzielnice miasta:

  Brzozowica, Koszelew,  Syberka, Łagisza, Małobądz, Stare Miasto, Warpie, Grodziec, Gzichów, Ksawera,

   

   

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!