Kuchnie na wymiar Mikołów

Jeżeli chca się Państwo z nami skontaktować jako kuchnie na wymiar Mikołów, mają Państwo pytania lub chcą się umówić na bezpłatna wycenę i pomiar. To udostępniamy Państwu formularz kontaktowy który pozwoli sie z nami skontaktować proszę go wypełnić i nie zapomniec o podaniu numeru telefonu który da nam możliwość skontaktowania się z Państwem. Lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170.


Kuchnie na wymiar Mikołów
Kuchnie na wymiar Mikołów

Miasta jakie obsługujemy w ramach kuchnie na wymiar Mikołów:

Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

 

 

 

 

Kuchnie na wymiar Mikołów obsługują dzielnice i osiedla:

Grunwaldzkie, Jana Kochanowskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Leśna Bryza, Słoneczna Polana, Wojciecha Korfantego, Nowy Świat

Z racji na bliskość aglomeracji Śląskiej a wprost na połączenie Mikołowa z centrum Śląska. Dlatego Mikołów stał się w zasadzie naturalnymi miejscem zamieszkania i odpoczynku osób pracujących w Katowicach. Obecnie nie jest to już ta sama okolica co około 15 lat temu. Powstały kolejne osiedla domków i apartamentowców i okolice Mikołowa zostały zabudowane.

Osiedle Storczyków, Goj, Apartamenty w kamionce, Osiedle domków w Śmiłowicach to najnowsze inwestycje deweloperów w okolicach Mikołowa.

Staramy się aby proponowane przez nas meble spełniały wymagania wielkomiejskich klientów. To właśnie oni w okolicach Mikołowa szukają spokoju i odpoczynku a zarazem maja swoje wysokie wymagania.

Z racji na to że usługi stolarskie świadczymy kompleksowo. Pozwala to na nie skupianiu się tylko na produkcji kuchni na wymiar, ale również wykonujemy szafy, schody, podłogi, garderoby. Dlatego wiele kompleksowych realizacji mamy na terenie powiatu Mikołowskiego.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!