Kuchnie na wymiar Mikołów

Kuchnie na wymiar Mikołów -Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą się umówić na bezpłatna wycenę i pomiar. W związku z tym udostępniamy Państwu formularz kontaktowy. Daje on możliwość  kontaktu z nami o dowolnej porze. Proszę go wypełnić i nie zapomnieć o podaniu numeru telefonu który da nam możliwość skontaktowania się z Państwem. Lub zadzwonić na numer  tel. kom. 517 110 170.

  Kuchnie na wymiar Mikołów
  Kuchnie na wymiar Mikołów

  Miasta jakie obsługujemy w ramach kuchnie na wymiar Mikołów:

  Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Ruda Śląska, Mysłowice, Świętochłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Jaworzno, Tychy, Zawiercie, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Bytom, Mikołów, Łaziska,

   

   

   

   

  Kuchnie na wymiar Mikołów obsługują dzielnice i osiedla:

  Grunwaldzkie, Jana Kochanowskiego, Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Leśna Bryza, Słoneczna Polana, Wojciecha Korfantego, Nowy Świat

  Z racji na bliskość aglomeracji Śląskiej a wprost na połączenie Mikołowa z centrum Śląska. I dzięki temu łatwemu dojazdowi do centrum Katowic.  W rezultacie Mikołów stał się w zasadzie naturalnymi miejscem zamieszkania i odpoczynku osób pracujących w Katowicach. Dlatego obecnie nie jest to już ta sama okolica co około 15 lat temu. Powstały kolejne osiedla domków i apartamentowców i okolice Mikołowa zostały zabudowane.

  Osiedle Storczyków, Goj, Apartamenty w kamionce, Osiedle domków w Śmiłowicach to najnowsze inwestycje deweloperów w okolicach Mikołowa.

  Staramy się aby proponowane przez nas meble spełniały wymagania wielkomiejskich klientów. Przede wszystkim  to właśnie oni w okolicach Mikołowa szukają spokoju i odpoczynku a zarazem maja swoje wysokie wymagania.

  Z racji na to że usługi stolarskie świadczymy kompleksowo. W związku z tym mamy możliwość na nie skupianiu się tylko na produkcji kuchni na wymiar. Dlatego  również wykonujemy szafy, schody, podłogi, garderoby. Dlatego wiele kompleksowych realizacji mamy na terenie powiatu Mikołowskiego.

  Szybki kontakt!
  +
  Wyślij!