Kuchnia w zabudowie

Kuchnia w zabudowie  w kolorze białym na wysoki połysk.

zabudowa kuchenna 3
zabudowa kuchenna 3
kuchnia w zabudowie
kuchnia w zabudowie
kuchnia w zabudowie
kuchnia w zabudowie

Pomieszczenie kuchenne  jest to kuchnia otwarta na salon w bloku o wymiarach ścian zabudowanych meblami 2,61×2,11.

W zabudowa kucenna jest do samego sufitu a wysokość pomieszczenia to 248 cm.

W szafkach zabudowany jest piekarnik, zmywarka do zabudowy oraz pralka wolnostojąca i kosz cargo.

Kuchnia w zabudowie; opis i wyszczegónienie mebli:

Począ wszy od prawej stronie  wszystkie meble są lakierowane i znajdują się w nich:

  • lodówka do zabudowy w szafce szerokość 60 cm. Z prawej strony znajduje się okno z wystającym parapetem lodówka weszła dosłownie na milimetry. Nad lodówką znajduje się szafka otierana do góry na podnośnikach o wysokości 35 cm
  • kosz cargo w dolnych szafkachszerokość frontu 20 cm na górze szaka otwierana na bok o szerokości 20 i wysokości 72 cm. Powyżej szafka otwierana do góry o wysokości 35 znajdująca się również nad szafką okapową. Daje to możliwość łatwego wglądu do wnętrza szafki.
  • szafka  o szerkości 60 cm z zabudowanym piekarnikiem powyżej szafka z okapem o wysokości 60 cm.
  • szafka o szerokości 50 cm otwierana na bok. Ten wymiar pozwala na zamontowanie szerokiej szuflady na sztućce. Powyżej szafka o wysokości 72 cm otwierana na bok a nad nią szafka otwierana do góry.
  • górna szafka o szerokości 35 cm z dostępem doślepego boku.
  • szafka narożna  górna o szerokości35 cm 
  • następnie jest zmywarka do zabudowy o szerokości 45 cm. Brak podłaczeń za zmywarką pozala na dosunięcie zmywarki do ściany.  Na dnią szafka otwierana do boku a nadnia szafka otwierana do góry.
  • zlew w szafce o szerokości 50 cm na dnią szafka o szerokosci 50 cm otwierana na bok a nad nią szafka o wysokości 35 otwierana do góry
  • na końcu szafka bez dna w kórej znajduje się pralka wolnostojąca o szerokości 51 cm. Takie rozwiązanie pozwala na nieprzenoszenie wstrząsów z pracującej pralki na meble. Górne szafki są zlicowane z dolnymi.

Dodatkowe udogodnienia zastosowane kuchni w zabudowie.

Wszystkie szafki mają zawiasy z cichym domykiem. Pozwala to równomierne ustawienie frontów i gładkie zamykanie. W szafkach uchwyty zaprojektowano we frontach. Fronty posiadają frez zarówno w górnej jak i dolnej częsci. Daje to mozliwośc łatwego otwierania szafek. Unikamy wtedy wystających elementów z bryły w kuchnia w zabudowie.  Okap działa w systemie zamkniętym. Dzięki temu omijamy zakazu podłanczania okapów do kratek wentylacyjnych w blokach. Uzyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce w szafkach nad okapem.

 

inspiracje z google

Szybki kontakt!
+
Wyślij!