Schody metalowo-drewniane

Schody metalowo drewniane coraz częściej pojawiają się w projektach jakie otrzymujemy do realizacji. Zresztą klienci też relatywnie częściej wybierają zaczęli wybierać tego rodzaju schody.

Jedną z największych zalet schodów drewnianych jest ich wygląd. Konstrukcja metalowych powodują że wizualnie tego rodzaju schody wyglądają na lżejsze. Pomiędzy stopniami drewnianymi a konstrukcją metalową zawsze montuje się uszczelka. „Wycisza” ona schody i mamy dzięki temu jest pewność że schody pomimo że przez wiele lat będą pracować nie zaczną stukać i skrzypień. Schody drewniane na konstrukcji metalowej nie zajmują tez dużo miejsca w klatce schodowej. Konstrukcja metalowa tez jest konstrukcją sztywną. Zespawanie konstrukcji stopni i metalowych balustrad dodatkowo tą konstrukcje usztywnia. Balustrady w schodach drewnianych na konstrukcji metalowej montowane są do boku schodów. W przeciwieństwie do montażu gdy konstrukcja stopni jest drewniana.

Konstrukcja nośna schodów metalowo-drewnianych może mieć dowolny kolor z palety Ral.

Dzięki połączeniu metalowej konstrukcji i drewnianych stopni uzyskujemy efekt ciepła które daje nam drewno oraz wytrzymałości nośnej pospawanej stali.

Schody metalowo-drewniane doskonale wpasowują się we współczesne trendy aranżacyjne.

Obecnie możemy wykonać schody: zabiegowe, podestowe, proste, wiszące i policzkowe

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!