Podłogi drewniane

Podłogi drewniane Katowice

podłogi drewniane Katowice
Podłogi drewniane Katowice

Do naszej podstawowej oferty możemy Państwu zaproponować podłogi drewniane naszych Partnerów z najlepszych jakościowo odmian drewna zarówno krajowego i egzotycznego oraz panele laminowane. Wysoka jakość drewna pozwala na wieloletnie użytkowanie podłóg. Drewno wnosi do domu „ciepło” i komfort użytkowania. Obecnie dzięki możliwościom technicznym możemy uzyskać w zasadzie dowolny styl i kolor podłogi. Możemy dobrać podłogę do każdego wnętrza i zadowolić każdego Klienta .

 

 

 

W ofercie mamy:

  • parkiety i deski podłogowe lite

  • podłogi drewniane Katowice

    parkiety i deski podłogowe warstwowe zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

  • panele laminowane o bardzo dobrych parametrach użytkowych

 

 

 

Wszystkie rodzaje podłóg oferujemy w różnych wymiarach i wykończeniach aby można je było dopasować do każdego wnętrza. W ofercie są podłogi wszystkich głównych firm na rynku takich jak: Cezar, Finishparkiet, Kasolik, Lagrus, Pedross, Mardom Decor, Weninger, Parkiety Jabłoński, Parkiety Wiśniewski, Kronopol.

Listwy przypodłogowe Katowice 

podłogi drewniane Katowice
Podłogi drewniane Katowice

Położenie nowej podłogi wiąże się zawsze z zamontowaniem nowych listew cokołów przypodłogowych. Klientom możemy zaproponować cokoły wykonane z:  drewna, MDF, Polimerowe i PCV. Duży wybór: wzorów kolorów i materiałów pozwala zawsze dopasować cokoły do każdej podłogi. Wszystkie listwy i profile posiadają specjalne frezy w których możemy poprowadzić niezbędną instalacje elektryczną.

 

 

 

Katalogi producentów:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!